Cookie beleid RKVV Deso

De website van RKVV Deso is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies om jouw bezoek makkelijker en persoonlijker te maken. Hieronder een overzicht van de noodzakelijke en optionele cookies waar je toestemming voor kunt geven. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Binnen de site worden er op dit moment geen analytische cookies gebruikt.

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Groep 4 2e ronde

Groep 4 2e ronde

Datum Thuis Uit Uitslag
07-11-2023 SJO/SSA VESTA'19 5 (zon) HVCH 15 (zon) 1 - 3
31-10-2023 Egchel 3 (zon) FCV-Venlo 5 4 - 7
24-10-2023 Blauw Geel'38/JUMBO 10 (zon) Berghem Sport 5 (zon) 1 - 0
24-10-2023 Boekel Sport 5 (zon) FC Uden 4 (zon) 3 - 0
24-10-2023 HVCH 10 (zon) Avanti'31 6 (zon) 4 - 0
24-10-2023 DESM 4 (zon) Boekoel 3 (zon) 3 - 0
24-10-2023 DFO '20 5 (zon) s.v. Laar 5 (zon) 0 - 1
24-10-2023 ZSV 6 (zon) SV Venray 10 (zon) 3 - 1
24-10-2023 Berghem Sport 7 (zon) Blauw Geel'38/JUMBO 9 (zon) 2 - 1
24-10-2023 EVVC 6 (zon) Blauw Geel'38/JUMBO 8 (zon) 2 - 1
24-10-2023 Leonidas - W 4 (zon) GSV'28 3 (zon) 4 - 1
24-10-2023 Mifano 8** Mierlo Hout 4 (zon) 1 - 1
24-10-2023 Neerbeek RKVV 3 OVCS 3 (zon) 2 - 1
24-10-2023 RKSVB 2 (zon) Sporting Heerlen/Kracht Nutrition 4 (zon) -
24-10-2023 Schijndel/DE WIT 10 (zon) HVCH 14 (zon) 11 - 4
24-10-2023 SES 35+1 (zon) V.V. Achates 4 (zon) 3 - 5
24-10-2023 SJO/SSA MSH Maasduinen 4 (zon) Olympia'18 4 (zon) 0 - 3
24-10-2023 SV DWSH'18 4 (zon)** Juliana Mill 4 (zon) 1 - 1
24-10-2023 TSC '04 5 (zon) SV Venray 9 (zon) 2 - 3
24-10-2023 Vianen Vooruit 3 (zon) Festilent 7 (zon) 3 - 1
24-10-2023 Vorstenbossche Boys 6 (zon) Schijndel/DE WIT 11 (zon) 5 - 3
24-10-2023 SV Olland 2 (zon) Vorstenbossche Boys 5 (zon) 3 - 0
22-10-2023 Stiphout Vooruit 4 (zon) DVG 6 (zon) 4 - 2
22-10-2023 Geusselt Sport 3 (zon)** RKASV 4 2 - 2
22-10-2023 Avanti'31 5 (zon) Rhode/VSB 11 (zon) 6 - 3
22-10-2023 Bavos 4 (zon) Mifano 6 (zon) 0 - 7
22-10-2023 FC Uden 5 (zon) sv O.S.S. 1920 8 (zon) 2 - 0
22-10-2023 Olympia Boys 2 (zon) Bruheze 6 (zon) 2 - 4
22-10-2023 Rhode/VSB 10 (zon) HVCH 8 (zon) 1 - 7
22-10-2023 Schinveld 3 Sanderbout 2 6 - 0
22-10-2023 Wittenhorst 5 (zon) ZSV 5 (zon) 3 - 5
22-10-2023 FC Kerkrade-West 4 (zon) VV ALFA SPORT 5 1 - 6
22-10-2023 RESIA 2 (zon) SJO/SSA MSH Maasduinen 5 (zon) 0 - 3
22-10-2023 VV Baarlo 3 (zon) IVO 5 (zon) 3 - 1
22-10-2023 ASV'33 5 (zon) SV Someren 9 (zon) 4 - 2
22-10-2023 Blauw Geel'38/JUMBO 13 (zon) Boekel Sport 7 (zon) 2 - 0
22-10-2023 Boekel Sport 8 (zon) Gemert 13 (zon) 1 - 4
22-10-2023 BVV'27 2 (zon) Sportclub Irene 9 (zon) 3 - 1
22-10-2023 Erp 8 (zon) FC de Rakt 5 (zon) 1 - 4
22-10-2023 HBV 6 (zon) EGS'20 8 (zon) 5 - 1
22-10-2023 MMC Weert 5 (zon) Egchel 1 (zon) 0 - 5
22-10-2023 Olympia'18 5 (zon) Volharding 6 (zon) 3 - 2
22-10-2023 RKSV Boerdonk 2 (zon) Stiphout Vooruit 6 (zon) 6 - 1
22-10-2023 SCG 3 (zon)** Leonidas - W 6 (zon) 1 - 1
22-10-2023 Stevensweert 1 RKVB 2 (zon) 4 - 3
22-10-2023 Geertruidse Boys 2 (zon)** Chevremont 4 (zon) 4 - 4
22-10-2023 Handel 3 (zon) Gemert 10 0 - 3
22-10-2023 SV Venray 12 (zon) VVV'03 4 2 - 4
22-10-2023 VV Baarlo 4 (zon) vvVOS 4 (zon) 2 - 4
22-10-2023 VV Zwentibold 4 SVH'39 3 5 - 1
22-10-2023 RK Deso 4 Nooit Gedacht 7 (zon) 0 - 5
22-10-2023 De Leeuw 5 (zon) Weltania 4 0 - 3
22-10-2023 NWC 8 (zon) SV Venray 11 4 - 3
22-10-2023 Prinses Irene 6 (zon) Ruwaard 2 (zon) 5 - 2
22-10-2023 RKSVO 35+1 (zon) SV Someren 7 (zon) 4 - 3
22-10-2023 Sportclub'25 3 (zon) Weltania 3 (zon) 1 - 6
22-10-2023 SV Someren 5 (zon)** S.V. Brandevoort 7 4 - 4
22-10-2023 VV Born 2 (zon) Sportclub Leeuwen 3 0 - 4
22-10-2023 Berghem Sport 6 (zon) Avanti'31 4 (zon) 5 - 2
18-10-2023 HVCH 9 (zon) Rhode/VSB 6 (zon) 7 - 3
17-10-2023 S.V. Brandevoort 4 (zon) Gemert 15 (zon) 5 - 4
17-10-2023 HVCH 13 Volkel 7 (zon) 3 - 0
Knipperend weergegeven uitslag betreft een tussenstand
** Wint na strafschoppen
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!